Yakıt Takviyesi

 

Yakıt bitmesi maalesef iş yoğunluğundan, aşırı trafikten veya araç arızalarından ötürü sık sık başa gelen durumlardan biridir. Normal de sağlıklı bir araçta yakıt göstergesi ne kadar benzin kaldığını hatta gelişen teknoloji ile beraber dijital göstergeler kalan benzin ile kaç kilometre daha yol gidileceğine dair bilgiler vermektedir. Fakat araç bakımlarının zamanında yapılmaması yada aşırı kullanım sebebi gibi durumlarda bozulan göstergeler çoğu kez ezbere hareket etmesine sebep olmaktadır.

Ezbere gidilen yollarda genelde gidilemeyip emniyet şeridinde araca mazot yada benzin yakıt takviyesi yapılmasıyla son bulmaktadır. Eski tip araçlarda benzin depolarının dibinde az kaldığında araç stop eder fakat vurdurma denilen yöntem ile en azından 100 -200 metredeki benzinliğe kadar gidebilmesi mümkün olabiliyordu. Son 15 – 20 yıldır üretilen araçlar ile artık bunlar mümkün değil çünkü depoda yakıt kalması sorunu tamamen çözüldü. Birde dizel araçlar arıza ne olursa olsun kesinlikle vurdurma yöntemi denenmez.

Araçta daha büyük hasarlara sebep olur. Eğer aracınız yakıt çok az da olmasına rağmen marş ediyor da çalışmıyorsa biraz daha yakıt takviyesi ihtiyacı vardır. Stop etmiş araçlarda yakıt bittikten sonra çalışması daha zor olmaktadır. Ayrıca mazot filtresindeki havanın vakum pompası ile alınması gerekir. Elinizde vakum pompası yok veya nasıl yapılacağını bilmiyorsanız www.turkiyeyardim.com olarak İstanbul Avrupa yakasının 14 ilçesinin tamamına yakın hazır bulunan ekip arkadaşlarımız size ulaşarak hem gereken bakımı hem de aracınıza yakıt takviyesi yaparak sorununuzu en kısa zamanda çözerek gideceğiniz yere ulaşmanızı sağlayacaklardır.

Yılların tecrübesi ve her marka, model araçlara bakım, onarım ve çekici hizmeti vermekteyiz. Bununla beraber edindiğimiz tecrübeler ile araç yol yardım ekiplerimiz benzin bitti, mazot bitti gibi durumlarda sizleri mağdur etmeyerek en hızlı şekilde sorununuza çözüm üreterek yola devam etmenizi sağlar.

Fakat bazı araç modellerinde benzin bittiğinde mazot filtresinden hava alma işlemi serviste yapılması gerekmektedir. Böyle bir durumda oto kurtarma ve çekici hizmetimiz ile aracınız istediğiniz bir servise eğer anlaşmalı olduğunuz bir servis yoksa arkadaşlarımızın size önereceği en yakın servise aracınız çekilerek bakımlarının yapılmasını sağlayacaklar.

www.turkiyeyardim.com ile benzin bitti yolda kaldım araç kurtarıcı dertlerine son verebilirsiniz. 7 gün 24 saat websitemizdeki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

 

Araç Yol Yardım İçin

İletişim Bilgileri;

Adres : Tüm Avrupa Yakası Bölgesine Hizmetlerimiz Bulunmaktadır.

 

İsmail ÇETİN :   0 (536) 323 42 75

Hemen Ara
Bize Ulaşın