Lastik Hasarı

 

2010 sonrası kurulan yeni ilçeler ve kentsel dönüşüm projeleri ile İstanbul yeniden kuruluyor desek yalan olmaz. Bu inşaatların en büyük sıkıntısını maalesef trafikte sürücüler çekmekte. Artık 7 gün 24 saat şantiye araçları, yol çalışmaları, hafriyatlar derken yollara dökülen malzemeler veya yol çalışması sonrası unutulan parçalar sürücülerin en büyük kâbusu. Demir, tel, çivi vb kesici – delici maddeler lastiklerin zarar görmesine yol da kalmalarına sebep oluyor. www.turkiyeyardim.com olarak İstanbul’un Avrupa yakasında 25 ilçede her günün her saatinde lastik yol yardımı için hazır olarak beklemekteyiz. Tüm ilçelerin en çok sorun olabilecek lokasyonlarına yakın ekiplerimiz size en hızlı acil bir şekilde ulaşarak yardımcı olacaklardır. Türkiye Araç Yol Yardım olarak gerek nöbetçi yol yardım, gerekse mesai saatlerinde en hızlı oto yol yardımı olarak sizlere en iyi araçlar ile en uygun fiyata hizmet vermekteyiz.

Lastikler sadece delici kesici maddeler yüzünden patlamazlar. Zamanında yapılmayan bakımlarda VEYA eksik yapılan bakımların neticesinde yol ömrü dolan lastikler değişmemişse kabak diye tabir ettiğimiz dış yüzeyi tamamen özelliğini kaybetmiş bir lastik haline gelir. Bu da özellikle kış aylarında yağan yağmur, kar ve buzlanma olaylarında çeşitli zararlara sebep olmaktadır. Bu sebeple araçlarınızın lastik bakımlarını ihmal etmemenizi öneririz.

Hizmetlerimiz arasında lastik yol yardım, lastik onarımı ve lastik takviyesinin haricinde aracının rot kırılması, balans ayarları gibi sıra dışı sorunları için de araba destek hizmeti de vermektedir. Siz kendi arabanız ile yolda kalsanız dahi www.turkiyeyardim.com en hızlı şekilde imdadınıza yetişir size araç temin ederek işinize yolunuza gitmenizi sağlar.

Yılların tecrübeli ekibi profesyonel yaklaşımı ile sizlere yardımcı olarak en uygun ve en ucuz şekilde yönlendirerek aracınızın bir lastik onarımı veya değişimini derhal arıza yerinde yaparak en hızlı şekilde aracınızı teslim eder. Eğer aracınızın olay yerinde tamiri mümkün olamıyor ise sizin sürekli çalıştığınız servise (eğer o da yoksa teknik arkadaşlarımızın size önereceği en yakın servise) aracınızı çekerek işlemleri başlatacaklardır.

Avrupa yakasının neresinde lastik yol yardımına ihtiyacınız olursa olsun www.turkiyeyardim.com araç filosunun size yakın muhakkak bir yol yardım ekibi vardır. Sorununuz büyümeden, trafik aksamadan en kısa sürede lastiklerinize müdahale edilir. Bize ulaşmak için www.turkiyeyardim.com/iletişim iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Araç Yol Yardım İçin

İletişim Bilgileri;

Adres : Tüm Avrupa Yakası Bölgesine Hizmetlerimiz Bulunmaktadır.

İsmail ÇETİN :   0 (536) 323 42 75

Hemen Ara
Bize Ulaşın