Çekici Hizmeti

 

İstanbul’da artan araç ve sürücü sayısı ile beraber aşırı trafik de beraberinde araç sorunlarını getirdi. Bugün İstanbul’un sadece Avrupa yakasında onlarca araç çeşitli sebeplerle yolda kalmaktadır. Çekim hizmeti de en çok trafiğin yoğun olduğu saatlerde yapılmaktadır. Yoğun trafikte yaşanan araba kazaları, patlayan lastikler veya biten aküler bu sorunların sadece birkaç tanesi. www.turkiyeyardim.com olarak İstanbul’un Avrupa yakasındaki 14 ilçenin tamamına hizmet vermekteyiz.

Soğuk kış günlerinde yeterince ısınmadan hareket ettirilen araçlar eksik bakım sebebi ile aşırı trafikte zorlanarak arıza yapıyorlar. Özellikle E5 gibi trafiğin neredeyse 24 saat yoğun olduğu bölgelerde sık sık emniyet şeridine çekilmiş arızalı araçlar görüyoruz. Hemen hemen hepsi araç çekici hizmetinden faydalanmaktalar fakat hepsi kaliteli ve iyi hizmet alamamaktadır. Maalesef bir çok araç çekici firması hem kalitesiz malzeme hem de iş tecrübesi olmayan ucuz personeller çalıştırmakta ve hem araçlara zarar verebilmekte hem de sürücülerin mağdur olmasına sebep olmaktadırlar. www.turkiyeyardim.com olarak hem geniş araç filomuzun hem periyodik bakımlarını hem de müşterilerimize en iyi hizmet sunacak personel eğitimlerini her daim yapmaktayız.

Avrupa yakasının 14 ilçesinde maalesef neredeyse şantiye olmayan tek bir ana cadde kalmadı, düzensiz güzergahlar, ihmalkarlık sonucu her gün onlarca kaza meydana gelmektedir. Çekici hizmeti burada sizler için önemli hem sizin istediğini service araca götürülmesi hem de taşıma esnasında aracınıza bir hal zeval gelmemesi önemli detaylar. Araçların kaza esnasında aldığı zararların haricinden de çekici çekerken doğru çekici türü kullanılmaması da araçlara ek zararlar vermektedir. Durumlara göre kayar kasa çekici yada ahtapot çekici gibi çeşitler kullanılmalıdır. Bunların hangisinin hangi durumda kullanılacağına ancak sürücüye gelmeden doğru soruları soracak, aldığı cevapları deneyimleri ile süzebilecek iş bilgisi yüksek bir ekip tarafından mümkün olabilir. 14 ilçenin tamamına en yakın ekibimiz olmakla beraber her durum için hazır ekipmanlar ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

www.turkiyeyardim.com olarak sizlere en hızlı ve en uygun fiyatlarla hizmet verebilmek için daima hazırız. Bize websitemizdeki iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Araç Yol Yardım İçin

İletişim Bilgileri;

Adres : Tüm Avrupa Yakası Bölgesine Hizmetlerimiz Bulunmaktadır.

 

İsmail ÇETİN :   0 (536) 323 42 75

Hemen Ara
Bize Ulaşın