Akü Takviyesi

 

Kış ve son bahar ayları akülerin en çok kullanılma dönemi de geldi. Kış aylarının hemen başında açılan okullar ve tatil dönüşleri İstanbul’un trafik çilesini de beraberinde getiriyor. Üstüne bir de kış aylarının dondurucu soğuğu geldiğinde araba içinde tüketilen elektrik miktarı artmakta bu da akü ömrünü tüketmektedir. Uzun trafik kuyruklarında can sıkıntısından açılan radyo, cep telefonunun bir türlü dolmayan şarjı için kullanılan çakmak şarjları ve ısınmak için açılan kalorifer…. Bütün bunlar akünüzü kullanmakta ve gerekli zaman yapılmayan akü bakımları sebebiyle kış aylarında emniyet şeridine çekilmiş bir  çok araç görürüz. Birde bunlara ilaveten trafikten sonra alelacele varılan eve girişte açık unutulan farları da katarsak önce akü takviyesi sonrasında da akü bakımı ihtiyacı kaçınılmaz olmaktadır.

Turkiyeyardim.com olarak İstanbul’un Avrupa yakasında 25 ilçede akü takviyesi, akü bakımı, sıfır akü satışı, akü yol yardım hizmetleri vermekteyiz. Haftanın her günü her saati mesai saati içinde en yakın ekibimiz en hızlı şekilde size ulaşıp akü yol yardım hizmetini vermektedir. Mesai saatleri haricinde iletişim sayfamızdan bize ulaşarak acil olarak nöbetçi arkadaşlarımız sizi soğuk havada mağduriyetinizi gidermek için hazır olarak beklemekteler.

Turkiyeyardim.com varken yolda kaldım diye bir derdiniz olamaz. Oto filomuzdaki ekip araçlarımızda her ihtimal düşünülerek tüm malzemeler bulunmaktadır. Akü takviyesi ile olmuyorsa bakım yapılacaktır, bakım ile olmuyorsa akü değişimi gerekebilir. Bütün bunlara rağmen elektrik sorunu çözülememiş ise çalıştığınız servis varsa oraya aracınızın çekilme hizmetini de yerine getirecek kısaca sorununuzun çözümü için a dan z ye bilgili, tecrübeli ve çözüme odaklı personelimiz size derman olacaklar. Eğer çalıştığınız bir servis yoksa veya gecenin bir saatinde kapalıyız abi sabah gel diyorsa arkadaşlarımız size en yakın, en ucuz ve en uygun servis seçeneklerini sunarak işlemlerin başlamasına yardımcı olacaklar.

Turkiyeyardim.com yol yardım ekibi 7 gün 24 saat hafta sonu, bayram demeden her ne zaman Avrupa yakasının 25 ilçesinin her neresinde yardıma ihtiyacınız varsa sadece bir telefon kadar uzakta. Turkiyeyardim.com sitemizin iletişim sayfasından ofisimizdeki arkadaşlarımıza ulaşarak konum bırakmanız yeterli.  Sadece birkaç dakika içinde size en yakın ekibimiz yola çıkmış olacaktır.

Araç Yol Yardım İçin

İletişim Bilgileri;

Adres : Tüm Avrupa Yakası Bölgesine Hizmetlerimiz Bulunmaktadır.

İsmail ÇETİN :  0 (536) 323 42 75

Hemen Ara
Bize Ulaşın